در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
*** ضمن خوش آمد گویی به شما دوست عزیز آرزومند شادی و پیروزی های بزرگ برای شما هستیم ***** **** فرصت استثنایی **** *****دوستان عزیز آگهی های ویژه ثبت شده در فصل تابستان مشمول طرح تابستانی با تخفیف 20 درصدی می باشند **** ************دوستان تاپیش کد تخفیف طرح تابستانی 20 می باشد**********هر کاربر مجاز به ثبت 3 آگهی رایگان می باشد. *************** انتخاب شما مایه افتخار ماست****************

تاپیش

زمینه فیزیکی و فضایی مدیریت فضای عمومی

زمینه فیزیکی و فضایی مدیریت فضای عمومی

آگهی متنی
  • املاک باغ و زمین
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
  •    آذربایجانشرقی تبریز
  • 38 بازدید

زمینه فیزیکی / فضایی که فرآیندهای مدیریت فضای عمومی

بعد نهایی مفهوم شخصیت فضای عمومی می افزاید: هنوز پیچیدگی بیشتر به مدیریت فضای عمومی با معرفی مفهوم محدوده ای از زمینه های برای عمل فیزیکی / فضایی که فرآیندهای مدیریت فضای عمومی نیاز به پاسخ. زمینه ها در ابتدا توسط الگودهی با هم از عناصر مختلف از کیت قطعات، تولید برای ایجاد شبکه، تراکم، مخلوط، نوع شناسی شهری (شهری، برون شهری، روستایی) فرم ها و شهری که مکان های خاص تشکیل می دهند.

به عنوان مثال، برداشت، بطور قابل توجهی متفاوت خواهد بود بسته به اینکه آیا این منطقه توصیف شهر و روستا و یا است. نواحی روستایی - شاید جای تعجب نیست - نظر گرفته می شود دوستانه تر، امن تر و سبزتر با ساکنان خود (با ضریب دو، سه و سه به ترتیب). آنها نیز بسیار کمتر احتمال دارد به عنوان نخ نما، خطرناک مشخص می شود یا اجرا کردن (: 23 MORI 2005). این برداشت ها که تراکم بالاتر و یا استفاده از مخلوط محیط ارائه با کیفیت زیست محیطی کمتر نیز به خوبی در ادبیات (: 201-5 کارمونا 2001a) تاسیس شده است.

زمینه اجتماعی و اقتصادی نیز دیکته یک مجموعه جداگانه از عواملی که احتمال تاثیر بر کیفیت محیط زیست محلی است. این عوامل عبارتند از:

* انتخاب و فرصت باز به ساکنان

* سطح اشغال صاحب

* سطح تراکم کودک

* سطح فعالیت های اقتصادی و اشتغال

* سطح تعامل جامعه.

طیف وسیعی از تحقیقات شواهد قوی تا از این روابط فراهم می کند. به عنوان مثال، شواهد گرد هم آمدند تا تست مفهوم طرد محیط زیست (بروک ها Lyndhurst 2004B) نشان داد رابطه ای بسیار قوی بین سطح محرومیت در منطقه و با کیفیت از محیط فوری محلی است. نقاشی بر روی بررسی وضعیت انگلیسی مسکن، در این گزارش نشان می دهد که دو برابر بسیاری از خانه در مناطق مشخص شده توسط محرومیت های متعدد توسط کیفیت هوا بدتر از سایر مناطق به اجرا درخواهد؛ با بستر، زباله، نقاشی های دیواری و آزادسازی چهار برابر تجربه در مناطق محروم. گزارش خواهر (بروک ها Lyndhurst 2004a) پیشنهاد کرد که دو عامل اساسی زیر بنای ادراکات افراد از کیفیت محلی زیست محیطی در مناطق محروم: امنیت عمومی و سلامت عمومی است. پارک ها و مناطق بازی، برای مثال تنها به عنوان مزایای دیده شد اگر ساکنان نیز می تواند مطمئن باشد که چنین فضاهای امن از جرم و جنایت (نگرانی مهم)، تمیز (از بستر، سگ رسوب، شیشه های شکسته، و سوزن مخدر) بودند، و از امن ترافیک جاده ها است.

تحقیقات دیگر نشان داده است که چگونه زمینه اجتماعی و اقتصادی می تواند بر روی توانایی ارائه خدمات محله اثرات زیست محیطی. هیستینگز و همکاران، به عنوان مثال، در بر داشت این است که یک فاصله بین ملایمت زیست محیطی محله محروم و غیر محروم وجود دارد. آنها نشان دادند که محله های فقیر مشکلات زیست محیطی بیش از محلات مرفه، و این شامل طیف بیشتری از مشکلات و مشکلاتی که شدید تر است، به خصوص نقاشی های دیواری، بستر، پرواز اوج، و به طور کلی تعمیر و نگهداری ضعیف از فضاهای عمومی و باز است. آنها شناسایی طیف پیچیدهای از دلایل (هیستینگز و همکاران، 2005: هشتم):

* استفاده بیشتر از محیط زیست محله با زباله در ارتباط است و ساییدگی و پارگی، با توجه به نرخ بالاتر از عدم فعالیت اقتصادی و تراکم جمعیت بالاتر، به خصوص کودک تراکم؛

* اشکال ساخته شده است که مشکل تر است برای مدیریت، از جمله فضاهای باز بزرگ، باغ جلو تعریف نشده و تراکم بالای مسکن و غلبه آپارتمان.

* حضور یک نسبت بالاتری از خانواده های آسیب پذیر، کمتر قادر به مدیریت محیط زیست محله خود.

* کاهش مسئولیت اجتماعی در جامعه، و انگیزه کمتر در میان ساکنان برای مقابله با تا نگاه داشتن از محله خود، منجر به تلاش کمتر در میان ساکنان برای کنترل محیط زیست محلی خود؛

* کاهش نگرانی در میان کارگران خط مقدم برای محله های محروم به دلیل مقیاس از مشکلات و مشکلات در کار در بعضی از نقاط - ترس، تهدید، خشونت، و غیره

در مقابل، تحقیقات کدگذاری افزایش انگیزه در میان عوامل در هنگام کار در مناطق مرفه، به همان اندازه با ترس از شکایت رانده زیر کار جنس بنجل به عنوان دانش است که آنها می تواند به طور موثر در زمینه هایی کار (هیستینگز و همکاران، 2005: IX). نتیجه قطبی شدن بیشتر بین محله های فقیر و ثروتمند بود.

کار موری در سرمایه فیزیکی این یافته ها پشتیبانی می کند. رای گیری نشان می دهد ساکنان مناطق محروم سه برابر بیشتر به نظر منطقه خود را پر سر و صدا و چهار برابر بیشتر به توصیف منطقه خود را به عنوان نخ نما، در حالی که ساکنان مناطق مرفه هستند به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به توصیف مناطق خود را به عنوان دوستانه، امن و سبز می باشد.

دیگر عوامل زمینه نیز مهم هستند. بحث در حال حاضر ساخته شده است که روش های سیاست است که هر دو موثر و کارآمد در ممکن است یک امر عواقب ناخواسته در دیگران هستند، و بنابراین حساسیت به زمینه مورد نیاز است. خیابان ها در استفاده عمدتا مسکونی، به عنوان مثال، ویژگی های مختلف فیزیکی به خیابان های تجاری و همچنین به احتمال زیاد به در معرض فشار های مختلف و رژیم های قانونی / مدیریت می باشد. جمع آوری زباله، پاکسازی خیابان، و در خیابان پارکینگ، برای مثال، تمایل به بسیار متفاوت در مناطق مسکونی به خیابان بالا تجاری به کار گرفته شود. درجه شهرنشینی نیز تاکید نسبی بر محیط زیست طبیعی و نرم (سبز) چشم انداز را تحت تاثیر قرار به عنوان به چشم انداز سخت مخالف است.

منبع: برگرفته از برترین پایگاه های علمی و پژوهشی بین المللی مانند IEEE ،ScienceDirect ،Elsevier ،Wiley

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان